VITELLA VERSI GELIS, 100 ml

 • VITELLA VERSI GELIS, 100 ml

   Vitella Versi skirtas prižiūrėti odą esant įvairiaspalvei dedervinei. Rekomenduojame Vitella Versi gelį naudoti kartu su Mediket Versi prausimosi geliu, kuris skirtas esant dermatologinėms plaukuotos galvos ir viso kūno odos problemoms.  Skirtingai nuo Mediket Versi prausimosi gelio, Vitella Versi gelis yra paliekamas ant odos ir nuplaunamas sekančio maudymosi metu.

  Prekės ženklas
  Vitella
 •  KAIP GELIS VEIKIA? Vitella Versi gelio sudėtyje esantis baltojo ichtiolo ir oktopirokso kompleksas kartu su kitomis sudėtinėmis medžiagomis, tinka esant įvairiaspalvės arba rožinės dedervinės (Tinea versicolor, Pityriasis versicolor) simptomams mažinti bei odos problemoms, kurios susijusios su niežėjimu, pvz.: seborėjai ar atopijai (atopinei odai). Dėl grybelių (tokių kaip Malassezia furfur ar Pytirosporum ovale) dauginimosi, odos paviršiuje gali susiformuoti tamsios arba šviesios dėmelės būdingos dedervinei. Produktas dermatologiškai patikrintas.

  SVARBU ŽINOTI! Jeigu įtariate, kad Jums yra odos liga, būtina pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu, kuris gali tiksliai diagnozuoti ligą ir rekomenduoti tinkamiausią gydymą. Tepkite geliu odos pažeistas vietas vieną kartą per dieną. Švelniai įmasažuokite (1–2 minutes), kol susigers. Prieš naudojimą rekomenduojama nusiprausti „Mediket Versi“ geliu. Naudokite abu produktus 3–4 savaites. Tolesnei priežiūrai galima naudoti tik „Mediket Versi“ prausimosi gelį (4–5 sav.). Tinka suaugusiesiems ir vaikams nuo 10 metų.

  Sudėtis:Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Carbomer, Piroctone Olamine (Octopirox), Triethanolamine, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Climbazole.