SESDERMA HIDRADERM DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS, 50 ml

 • SESDERMA HIDRADERM DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS, 50 ml

  HIDRADERM drėkinamasis veido kremas - švelnus, lengvai ir greitai susigeriantis kremas, kurio sudėtyje yra mimozų ir geltonžiedžio barkūno ekstraktų, pasižymi minkštinamosiomis, gaivinamosiomis, apsaugomosiomis ir raminamosiomis savybėmis. 

  Prekės ženklas
  Sesderma
 • Naudojant, ant odos sukuriama neriebi apsaugomoji plėvelė, kuri apsaugo nuo neigiamų išorės veiksnių (vėjo, šalčio, karščio, saulės). Atstato odos drėkinimą, elastingumą ir gyvybingumą, suteikia komforto ir geros savijautos pojūtį. Nors sukurtas sausai odai, tačiau šis kremas itin gerai toleruojamas, todėl tinka visų tipų odai, įskaitant ir jautrią odą.

  Privalumai: Intensyvus drėkinimas Minkština, gaivina, ramina ir apsaugo odą Atkuriami apsauginiai odos barjerai Apsauga nuo vėjo, šalčio, ar karščio ir saulės Skatina odos elastingumą Suteikia odai komforto pjūtį Tinka jautriai odai, nedirgina Veikliosios medžiagos: 2% geltonžiedžio barkūno ekstrakto, mimozos ekstraktas, avižų ekstraktas.

  Naudojimo būdas: pirštų galiukais užtepkite nedidelį kiekį kremo ant veido ir kaklo, masažuokite, kol kremas visiškai susigers. Naudokite ryte ir vakare arba taip dažnai, kaip reikia. Pasitepus, galima iš karto daryti makiažą