Pristatymas ir grąžinimas

 • PRISTATYMAS:

   Pristatymo pasirinkimai: Tam, kad atitiktume Jūsų poreikius, bendradarbiaujame su didelėmis kurjerių paslaugų įmonėmis ir galime Jums pasiūlyti standartinį pristatymą į paštomatą.

  Pristatymo laikas: Numatomas pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo metodo ir pristatymo vietos. Standartinis pristatymas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

  Užsakymo apdorojimo laikas: Užsakymai bus apdorojami per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Reikia atkreipti dėmesį, kad apdorojimo laikas gali būti ilgesnis intensyviu prekybos laikotarpiu arba švenčių metu.

  Pristatymo adresas: Prašome užtikrinti, kad pateiktumėte tikslų ir išsamų pristatymo adresą apmokėjimo metu. Mes neprisiimame atsakomybės už pristatymo vėlavimus ar problemas, atsiradusias dėl neteisingai nurodyto adreso.

  Pažeistos ar prarastos prekės: Retas atvejis, kad siunta atvyksta pažeista arba dingsta per pristatymą. Tokiu atveju nedelsdami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mes bendradarbiausime su siuntimo įmone, kad išspręstume šią situaciją ir užtikrintume, jog Jūsų poreikiai bus įgyvendinti.

  Šios pristatymo sąlygos yra sukurtos siekiant užtikrinti sklandų ir patikimą apsipirkimą "Tobulaoda.lt". Jei turite klausimų ar susirūpinimų dėl pristatymo, nedvejokite kreiptis į mus. 

  GRĄŽINIMAS: 
   

  PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Netinkamos kokybės prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymo Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ naujos redakcijos (patvirtinta 2012 m. kovo 15 d. Nr. 4-243) (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=420479&p_query=&p_tr2=2) ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymo Nr. 258 „Dėl Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“, naujos redakcijos (patvirtinta 2011 m. gruodžio 23 d. Nr. 4-959) (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=415995&p_query=&p_tr2=2) numatyta tvarka.

  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  Pirkėjas nekokybišką prekę gali grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo.

  Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 5.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

  Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

   Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

  Prekių grąžinimas. Kaip grąžinti prekes per Omniva paštomatus? Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei www.tobulaoda.lt. Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.