AHAVA

Globalus ir itin inovatyvus kosmetikos prekinis ženklas. AHAVA kuria geriausia, ką gali pasiūlyti Negyvosios jūros regione atrandami gamtos elementai. AHAVA - tai gilesnis požiūris į grožį.

INIKA

INIKA Organic – pirmasis pasaulyje 100% Plastic-Neutral kosmetikos prekės ženklas!

PEPPLUS+

PEPPLUS - būkite jaunesni, jauskitės ryškesni. PEPPLUS kuria odos priežiūros sitemas skirtas senstančiai ir odos elastingumą bei tūrį prarandančiai odai.

NOON AESTETICS

NOON AESTETICS - Aukščiausia kokybė, profesionalumas siejasi su pirmaujančiomis pramonės naujovėmis ir technologijomis, taip lemiant įspūdingus odos būklės pagerėjimus be odos dirginimo.

Pagal gamintojo nurodymus, prekių kaina rodoma tik po konsultacijos. Registruoti profesionaliai konsultacijai galite čia.

ZARQA

Pajuskite Negyvosios jūros druskų ir mineralų naudą savo odai. ZARQA - tai aukštos kokybės kosmetikos priemonės, sukurtos ypač jautriai odai.

SESDERMA

SESDERMA - kosmetologijos nanotechnologijų pradininkė. Tai technologija, kurios dėka veikliosios medžiagos patenka į giliausius odos sluoksnius.

VITELLA

VITELLA priemonės yra skirtos itin sausai ar riebiai, problemiškai veido ir kūno odai. Paprastos, koncentruotos, nukreiptos į tikslą.

HUBISLAB

HUBISLAB odos priežiūros priemonės skirtos pasirūpinti oda po profesionalių procedūrų.

GUINOT

Guinot Įkvėpta Prancūzijos, pamilta mūsų. Visada koja kojon su naujovėmis. Guinot - tai Prancūzijoje įsikūrusi kompanija, kuri pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei.

ANNA LOTAN

ANNA LOTAN produktai kuriami stengiantis visai nenaudoti odai nepriimtinų madžiagų: konservantų, sintetinių kvapų, dažų ir paviršiaus aktyviųjų medžiagų, arba naudoti labai minimaliai. ANNA LOTAN kosmetikos produktuose preparatai derinami tarpusavyje, o tai leidžia pasirinkti įvairią ir tuo pačiu individualizuotą odos priežiūrą. ANNA LOTAN kosmetika gali būti naudojama profilaktiškai odos priežiūrai, taip pat spręsti tokias odos problemas kaip aknė, psoriazė, kuperozė ir kita.

COMFORT ZONE

COMFORT ZONE priklauso [b korporacijai®] ir įsipareigoja būti geriausiais pasauliui. Darydami tai COMFORT ZONE siūlo subalansuotą požiūrį į grožį, siekia tvarumo ir kuria etikos įkvėptus santykius tarp žmogaus ir gamtos. Kaip odos ekspertai šis ženklas padeda odos ekosistemai pasiekti optimalų balansą ir gyvybingumą, prisitaikant prie nuolat kintančios aplinkos, ką vadina odos komforto zona. Daugiau nei 20 metų nuolatinius tyrimus atliekanti laboratorija semiasi įkvėpimo iš mokslo sodo ir pristato tvarias, patikrintas, puikius rezultatus pasiekusias veikliąsias medžiagas odos priežiūros priemonėse, derinant geriausias mokslo ir gamtos savybes. COMFORT ZONE produktai gaminami [Davines Village] gamykloje Parmoje, Italijoje.

M.G. COLLIN

G.M. Collin – profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų. Tai Monrealyje įsikūrusi įmonė, kuri sukūrė odą gražinančius produktus norėdama padidinti savo galimybes ir kompetenciją. Bėgant metams įmonė išgarsėjo naudodama naujausias technologijas inovatyvių odos priežiūros priemoniųkūrime.

CLINICARE

CLINICCARE® - tai pažangiausia profesionali kosmeceutinė odos priežiūra, suteikianti itin greitą, tačiau ilgalaikį poveikį odai.

FUSION

„Fusion Mesotherapy“ - profesionalams skirtas prekės ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės kosmetikos gaminių, grožio prietaisų, hialurono rūgšties užpildų bei pilingų.

EKSEPTION

Ekseption – tai kosmetika sukurta profesionalams – pylingai ir odos atsinaujinimą skatinančios priemonės, mezoterapija, odos užpildai. Ekseption kosmetika – tik aukščiausia kokybė ir geriausi atsiliepimai iš klientų.Ekseption prekės ženklas skirtas laipsniškam odos atsinaujinimui, saugus ir inovatyvus būdas profesionalams ir dermatologams. Tai išskirtiniai produktai, orientuoti į efektyvumą, saugumą ir kainą.